Poradny v Česku - Sverse.cz

27. leden 2013 | 10.42 | rubrika: poradte.cz

Chcete nějakou poradnou opovrhovat? Zkuste Sverse.cz. Ta svoji návštěvnost vybudovala originálním způsobem - SPAMem. V roce 2012 spustili svou "poradnu" a odeslali reklamní mail snad na všechny maily v Česku. A že by se k ní někdo hrdě hlásil? Ani omylem, v kontaktech nic není. Na internetu je to už trošku lepší - je to opravdu divná vizitka.

Opět je tu rok 2012, všimli jste si?

topralix
tak někdo takový vlastní Sverse.cz

Množství příspěvků nabralo vysokých otáček a pokud by měly dobrou úroveň tak my všichni ostatní můžeme jen slintat a tiše závidět. Tohle by brzo dohnalo i poradnu Poradte.cz jakožto lídra. Na tohle nemá nikdo z nás. Avšak... to opravdu není poradna, za kterou se vydávali ve SPAMu, ale tlachárna. Takový typická kolejní tlachárna, kdy se od vidění znají a dotlachají tam co si nestihli říct cestou po chodbách. Není to celý obsah, ale jeho podstatná část.

Na množství příspevků je návštěvnost zanedbatelná. U Google je vidět, že tyto stránky docela slušně ignoruje. Seznam.cz ho docela bere. Opět je vidět, že Google má nadhled a používá širší souvislosti při hodnocení.

sverse
design jednoduchý, na rozjezd drbárny stačí

Hodnocení:
Jestli se tohle někdy rozjede na plné otáčky, tak bůh s námi. Ten kdo nehraje čistě na začátku si vzápětí dokáže dovolit ještě víc. Tuhle stránku nám byl čert dlužen, tfůj.Komentáře k článku: Poradny v Česku - Sverse.cz

 
pavel | 28. únor 2013 | 23.56
Tuhle stránku nám byl čert dlužen, tfůj. - naprosto souhlasím, je to tu (Blog administrátora) jako kdyby to vedl uživatel jménem klystyrek.
Anny | 6. únor 2014 | 14.32
dobrý den, hodně mě zaujal tento článek, protože zřejmě souvisí s mým problemém, který se snažím vyřešit, jsem amatér na PC, tak možná mi pomůžete, server sverse.cz nynní vlastní firma Krmapa s.r.o. to jsem zjistila, nesmyslný servr o ničem, ale ted rozjela tato firma prý novou sociální sit xmeet.cz, rozeslala emaily jinou společností a mám dojem že se tento koloběch opakuje z roku 2012 a také ještě vlastní domenu meetrush.com, na to nové nachytali 1662 lidí blázni dávají fotky no vše, ale po l4 dnech jim oznámila. aby se přeregistrovali na tu druhou starou meetrush,com, soukromí žádně, vše všichni vidí, zkuste si tam najet a podívat se na podmínky spolupráce jsou v rozporu ze zákonem o ochraně dat, nevím kdo je adminem, ale kamarádka je tam reglá tak koukáme spolu, už zase odvolali přetah do starého a že nová bude platit do května, co to je? Pomůžete mi trochu zapátrat, já v tom moc neumím, ale na scamvoid.com o nich moc dobře nepíšou, nevlastní https a to je špatné. Admin může být najatý, psala jsem s ním přes kamarádku a byl dost naštvaný na mě, neodpovídal, pokud vás to nebude oběžovat moc děkuji za ty lidičky co tam jsou, jestli je to podvod zase tak to je špatný, lidi jsou nepoučitelní, moc děkuji a přeji hezký den Anny.


Zpět na hlavní stranu blogu