Nové logo pro hry

29. prosinec 2014 | 17.31 | rubrika: rychléhry.cz

Vůbec to nebylo v plánu, ale vzniklo nové logo pro rychlé online hry. Vzniklo náhodou, když jsem upravoval grafiku pro Facebook. Zalíbilo se mi tolik, že jsem ho dal i na web. Dokonce i na anglickou mutaci. Myslím, že vypadá dobře. Dokonce krásně zasahuje do menu, což je vynikající a vypadá to dobře. Trochu problém se stínováním, ale Photoshop a Fireworks umí dost.

logo rychle hry
jednoduché a přesto hezké :)

GameiBox.com spuštěno

22. únor 2013 | 13.26 | rubrika: rychléhry.cz

Je to 2,5 roku co jsem koupil doménu Gameibox.com s kterou jsem měl velké plány. Po letech placení a nevyužívání jsem se z ní rozhodnul udělat klon rychlehry.cz. Stačilo přeložit pár textů a dílo je hotové. Báječné. Tvořím jednu stránku a mám z ní vždy dvě. Uvidíme, zda se vyhledavače nebudou zlobit za podobný obsah.

gameibox
název domény se mi líbí!

Překlady her ještě nejsou hotové, ale jinak snad všechno.

 

Hrám se celkem daří

14. duben 2011 | 11.05 | rubrika: rychléhry.cz

Po měsíci a půl už lze trošku rekapitulovat. Aktuální návštěvnost je 500 lidí/den, což je více než slušné. Hodně z toho dělá draze placená reklama, takže je otázkou kolik zůstane až ji přestanu platit... ale takhle to nevypadá špatně :) Už jste vyzkoušeli hry na rychlehry.cz?

ga

Ryhlehry.cz na Facebooku

20. březen 2011 | 22.09 | rubrika: rychléhry.cz

facebookPřiznávám, že na Facebooku jsem naprostý amatér. Pro Rychléhry.cz je ale v podstatě nutný. Vytvořil jsem tedy jeho stránku a přidal na stránky možnost TO SE MI LÍBÍ.

Zjistil jsem, že potřebuji nabrat 25 kliknutí, než mi Facebook umožní vytvořit pořádnou stránku...

Jestli Vám nejsou rychlehry.cz proti mysli, prosím o podporu! :)

Jak jsem vymazal celý projekt - omylem

9. březen 2011 | 08.46 | rubrika: rychléhry.cz

Dnes ráno jsem se podíval na rychlehry.cz, ze kterého dne je tam poslední nová hra... teoreticky to mělo být včera. Jak se tak dívám, je tam pusto prázdno. Ano, chyba kterou jsem včera objevil a opravil nebyla chybou, chyba byla pouze moje uvaha, ze je to chyba.

I v databázi píše.cz mám tabulku, říkejme jí "game", do které se každou půlnoc klopí seznam her z rychlehry.cz, aby se z ní mohlo čerpat při zasílání komentářů na mail. Před překopírováním se tabulka smaže a pak se vloží nová data. Celé to proběhne během 1sec. Ale moje včerejší oprava způsobila to, že se data smazala přímo v DB rychlehry.cz :-D

Poučení? Pokud mažete celou tabulku v jiné DB a motáte se i v původní, není moudré aby obě tabulky měly stejné jméno - jinak hrozí, že si vymažete tu, kterou nechcete... :)

Spravil to jeden telefon a během 10 minut byla obnovena záloha, ufff. Jinak bych to dohromady asi nedal...

Vložte si hry na svůj blog!

4. březen 2011 | 12.49 | rubrika: rychléhry.cz

Dnes jsem přidal na rychlehry.cz novou funkci, která umožní snadné vložení kterékoliv hry na Váš blog nebo obecně do jakékoliv stránky. Stačí zmáčknout tlačítko pro získání kódu, zkopírovat a vložit k Vám.

ukazka
oranžové tlačítko je snad vidět dost

 

a tady je vložená HRA:

Zatím je to dobrý výběr, zdá se

16. únor 2011 | 07.43 | rubrika: rychléhry.cz

Rychléhry.cz běží asi dva týdny a už je na nich uloženo 39 hodnocení. Na první pohled je to malé číslo, ale pokud se v žijeme do role návštěvníka, tak kolik z Vás vůbec něco jako hodnocení něčeho dělá? Na zmíněném projektu je hodnocení poměrně hodně vidět a snad díky tomu tam opravdu hodnocení probíhá. Průměr všech hodnocení za všechny hry je krásných 7,6 z možných 10. Zdá se, že zatím je výběr her opravdu dobrý!

Samozřejmě nikdy se nazavděčíte všem... :)

Spěchání pomalu má smysl

11. únor 2011 | 10.08 | rubrika: rychléhry.cz

Stará známá pravda: "Spěchej pomalu" opravdu platí i v dnešní uspěchané době. I když uspěchanou jí nazýváme už desítky let.

Minulý týden jsem se tak zaměřil na dokončení Rychléhry.cz, že jsem úplně opomenul uživatelskou přívětivost. Nedošlo mi, že jsem do první verze nedal klasické menu pro rychlý výběr her podle herního stylu. Listování stránek bylo celkem zbytečné, protože mezi 10ti hrami netřeba listovat, ale už i to tam nyní je.

Udělal jsem malou úpravu hlavní strany, změnil pár stylů a pokusím se splnit závazek, že každý den tam bude jedna nová hra.

Rychlehry.cz
pruhované menu na výběr žánru se mi přijde úžasné (samochvála jako hrom) - jeho design vznikl náhodou...

Rychléhry.cz - nový projekt

4. únor 2011 | 13.12 | rubrika: rychléhry.cz

Před pár minutami jsem spustil nový projekt Rychléhry.cz. Jsem si vědom toho, že podobných stránek je více než dost. Věřím, že tento projekt ale bude natolik odlišný, že zaujme. Chystám se zařazovat jen opravdu kvalitní a zábavné hry. Nepotřebuji tam mít tisíce her, o které nikdo ani pohledem nezavadí. V množství tedy síla nebude, tu očekávejte v kvalitě.

Každý může přidat své dosažené skoré na server a poměřovat se s ostatními.

Zatím je to beta verze a zdaleka nemá ještě všechny prvky, ale hry už hrát lze. Pokud se tedy někdo nudíte zkuste je: Rychléhry.cz

preview
doufám, že se podaří udržet jen kvalitní hry

Zpět na hlavní stranu