PixWords nápověda

25. únor 2015 | 08.10 | rubrika: servery všeobecně

337109Nová PixWords nápověda, která zná všechna slova vč všech nových aktualizací. Žádné dlouhé hledání v obrázcích, ale rovnou pro správné řešení! Za týden od zveřejnění v ní proběhlo 33tis hledání. To jsem opravdu nečekal. A co může být lepší? Třeba to, že v ní už bylo nasbíráno přes 14tis hodnocení. Záznamy se tedy o dost zpřesnily a nápověda dává relevantnější výsledky. Ona je tedy dávala už na začátku, po první aktualizaci se to ještě zlepšilo, ale uživatelské hodnocení je přece jen k nezaplacení.

Sleduju hodnocení, zda tam někdo nehodnotí blbosti a zaujalo mě slovo "pasák" a ono opravdu v Pixwords je. Takový stařec, který něco pase. Ovšem slovo "oš*kat" jsem ze záznamů opravdu smazal.

No jasně, že se vždycky najde nějaké vtipálek nebo někdo, kdo to chce ostatním zkomplikovat. I přesto všechno se nápovědě neskutečně daří. Ještě jsem vylepšil její designovou stránku, která sice zůstala stejně strohá, ale přesto je podstatně přehlednější. Upravil jsem hodnotící ajax, aby neotravoval s okny, která se musí odklikávat a spoustu dalších malých vylepšení.

Teď jen urvat víc návštěvnosti webům, které fungují přes rok a mají velmi slušný náskok. Nezbývá než se zalíbit lidem, aby zrovna mé nápovědě do PixWords dali přednost. Zatím to jde. Taky jako jediná je postavená na pevných základech a především na komunitě. V tom se odlišuje od ostatních a do budoucna jí to dává obrovskou výhodu. Každá další aktualizace této hry dává mojí nápovědě náskok, protože první/jediná hned zná správná slova.

A anglická verze? Tak ta je oříšek. Ta se mi zatím moc nerozhýbala, ale nějaké náznaky už tam také jsou. Chce to čas, týden je prostě málo.Související články

Komentáře k článku: PixWords nápověda

 
Zatím bez komentáře.

Zpět na hlavní stranu blogu