ProTebe jde zpět

30. prosinec 2014 | 15.30 | rubrika: protebe.cz

Titulek je pravdivý doslova. Před x měsíci nebo roky mě napadlo předělat stránky na domény 3. řádu. Tedy např dopisy.protebe.cz. Vypadalo to docela dobře, ale na to jak jsou to malé stránky je to zbytečná komplikace. Ráno jsem si řekl, že to dám do pořádku tedy na protebe.cz/dopisy/ atd.

Tu hodinu tomu prostě obětuju. Jo, hodinu. Nakonec z toho byly hodiny 4. Ale povedlo se. Původní URL jsou přesměrované, takže žádný error ze starého odkazu.

protebe
Já vím, jsou to stránky tak pro teenagery, ale i spousta babiček mi psalo, jak jsou to dobré stránky... a prostě podle mě potenciál mají. Sice menší, ale nějaký přece.

Zjistil jsem, že mám ve svém "porfoliu" poměrně zajímavé stránky, kterým se prakticky vůbec nevěnuju a přitom mají přinejmenším zajimavý potenciál. Včera jsem oživil rychlehry.cz, zmenacasu.eu mi dělá vyloženě radost na to jak je to malá stránka a ty zbylé šlapou dobře.

Eshop se pěkně rozjíždí. Jen mě trochu vytáčí, že zisk z něj je asi jen 10% a to kvůli nízkým cenám, ale kvůli tomu, že jsem plátce DPH. To mě fakt nebaví. Lítám, platím, zařizuju a výdělek z toho nula prd. Budu to muset řešit. Zisk 10% nebo 30% to je rozdíl.

S papričkou už nepočítám. Nebudu jí mazat, ale její rozvoj nevidím dobře. Možná si z ní v budoucnu udělám ryze soukromou galerii a hotovo. V tomhle oboru neumím a vlastně nechci umět - moc dat, malá návštěvnost.Komentáře k článku: ProTebe jde zpět

 
Zatím bez komentáře.

Zpět na hlavní stranu blogu