Tým Sklik partner - arogance na entou

15. červenec 2013 | 09.58 | rubrika: servery všeobecně

Tak tohle se mi ještě nestalo. Dostal jsem mail. Prosté známení, výhružka bez jakéhokoliv doložení. Prostě jsi zloděj a příště tě zavřeme.

Nikdo se s Vámi nebaví. Jen oznámení. Žádné důkazy, žádné vysvětlení. Tak už alespoň vím, co řeknu zase za půl roku až mi budou ze Seznamu volat, jaké mám s nimi zkušenosti a co pro mě mohou udělat. JSTE PRASATA! Kolik těch kliků bylo, že mi ztopíte celý měsíční zisk? To už se nikdy nedovím... hezký obchodní vztah. Gratuluji.

Tohle si ani Google nikdy nedovolil a to je nějaký pán.

Vážený partnere,
tímto bychom vás chtěli upozornit, že na webových stránkách provozovaných pod Vaším účtem xxx@seznam.cz bylo za měsíc 06/2013, zaznamenáno větší množství neplatných prokliků. Tyto prokliky byly námi vyhodnoceny jako clickfraud, tedy úmyslné vyklikávání reklamy inzerentů za účelem zvýšení provize partnera. Toto jednání je v hrubém rozporu s podmínkami partnerského programu a zakládá možnost naplnění skutkové podstaty trestného činu podvodu podle ustanovení § 209 zákona č. 40/2009 Sb., trestního zákoníku, ve znění pozdějších předpisů.

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem Vám za měsíc 06/2013, nebude v partnerském programu Sklik vyplacena provize a částka za neplatné prokliky bude navrácena inzerentům. V případě, že by se podobné jednání opakovalo v rámci vašich účtů i v budoucnu, budeme nuceni naši spolupráci ukončit s okamžitou účinností a vyvodit ze vzniklé situace patřičné právní důsledky.

S pozdravem

Tým Sklik
Seznam.cz, a.s.
Radlická 608/2
150 00 Praha 5
sklik.partner@firma.seznam.cz
http://www.seznam.cz

Celkem mi jde o prd, protože jejich reklamy používám jen velmi sporadicky, ale přesto. Komunikaci si člověk zajistí asi jen žalobou na bezdůvodné obohacení.

 Komentáře k článku: Tým Sklik partner - arogance na entou

 
rainbof | 27. září 2013 | 11.14
slušný.
Technicky musí prokázat že jsi to byl ty. Pokud tě to urazilo myslím že by jsi se právně ubránil.


Zpět na hlavní stranu blogu