Reklamní SPAM je nekonečný

24. červenec 2012 | 09.47 | rubrika: poradte.cz

Je zbytečné si tu stěžovat na to, že neustále někdo vkládá reklamní odkazy na Poradte.cz. Spíše mě napadlo poukázat na jednu zajímavou věc. Tenhle SPAM přichází ve vlnách. Nevím jestli to je ovlivněno celkovým trendem společnosti nebo jen tím, že se dané téma zrovna hodně probírá v otázkách.

Už je to dlouho co byla vlna hubnoucích prášků, přehnala se vlna e-cigaret a teď aktuálně jsou to matrace, rošty a postele celkově.

Pokud je na poradně někdo nový a za pár hodin rozeseje do více témat stále stejnou písničku, kde koupil tu nejlepší matraci na světe a přihodí odkaz, je to pro mě docela jasné. Kdo by si dal tuhle práci s osvětou, kdyby v tom neměl svůj zájem? Je více znaků jak je poznat, ale nemůžu tu odekrýt svoje karty...

Mrzí mě, že tohle filtrování, procházení SPAMů, přejmenovávání otázek a celkově administrace mi zabírá už tolik času, že ani nemám čas odpovídat. Hádám že by mi nikdo nevěřil, že denně tím strávím bezmála 8 hodin a někdy celý den. Není to prostě vidět, což je vlastně dobře odvedená práce ...alespoň, že je stále dost těch, kteří rádi poradí. Díky!
 Komentáře k článku: Reklamní SPAM je nekonečný

 
Zatím bez komentáře.

Zpět na hlavní stranu blogu