Úpravy Papričky.cz

18. únor 2010 | 08.38 | rubrika: paprička.cz

Včera jsem se dal do dalších oprav/úprav Papričky.cz a s výsledkem jsem spokojený. On není problém udělat funkční stránky, skripty, ale je problém předvídat co všechno může uživatel udělat "špatně". Největší pohroma pro mě byla představa, že po nahrání fotek na server dá někdo REFRESH, nejlépe vícekrát, po editaci vícekrát REFRESH apd nebo rovnou opustí editaci a vrátí se zpět.

Ale všechny tyto stavy jsou ošetřeny, první refresh neudělá nic, protože první načtení udělá jednoznačné poznámky do DB, při uložení refresh taky nic zvláštního neudělá. v DB jsou poznámky o tom, že to jednou už proběhlo a znovu se nerenderuje - jen se vezme hotový náhled a podstrčí se. Jak prosté. No a opuštění stránky? Při dalším nahrátí se tam ty fotky znovu objeví a pokud to někdo neudělá sami se časem smáznou.

Co bylo včera vylepšeno? Třeba to poznáte z mých poznámek, které si dělám přes den, co vše mám udělat plus pár věcí, které v poznámkách nejsou

Rutina na mazani te na -2 hodiny and pripona=”s” nebo 1 den na cokoliv
Nastavit mail na papricce
Pred statistika nastavit nulove hodnoty na adresare galerie
Pri prejmenovani galerie upravit komentare!
Limit u reloadu!
Pri vymazani se neposunou nazvy fotek! – div jen skryt, zmenit hodnoty a skript za nim pozna, ze ho ma preskocit! (nakonec jsem to vyřešil daleko lépe)
Prepocet nesedi - http://cervena.papricka.cz/matej/
Co se stane kdyz dam upload a pak z toho vyskocim a dam novy?
Medvědi a ostatní - 1 obrázkyKomentáře k článku: Úpravy Papričky.cz

 
jarmik | 18. únor 2010 | 10.15
Až se budeš nudit, tak tam přidělej nějaký hvězdičky na hodnocení a statistiky, žebříčky - ať je možnost ocenit kvalitní fotku, ať je živo a ať je čím surfovat.
administrator | 18. únor 2010 | 10.25
o tom nepochybuj to je v podstatě to nejdůležitější, ale ne hodnocení. Málo se používá a je k ničemu. Všechno pojede na bázi oblíbenosti, návštěvnosti, komentářů ... jako na píše.cz


Zpět na hlavní stranu blogu