Střípky z Poraďte II

8. srpen 2008 | 10.14 | rubrika: poradte.cz

lupaPoraďte.cz (i Píše.cz... a dokonce i Protebe.cz) má zase o chlup silnější pozici ve vyjádření Google Page Ranku. Už jsou na hodnotě 5 a to je velmi dobré číslo. Vlastně už 4-ka se hodnotí jako úspěch.

I na základě toho jsou tyto stránky u Google oblíbené. Často v nich vyhledává (několikrát denně) a řadí je na dobrá místa. Ve středu ve 14 hodin jeden uživatel založil otázku, za hodinu na ni už vedl odkaz z Google z prvního místa. Otázku jsem přesunul asi v 15hodin do jiné sekce a původní odkaz vracel, že je stránka nedostupná resp. přesunutá. V 18 hodin se už Google správně odkazoval na přesunutou otázku. Asi nebudete sdílet moje nadšení, ale je to dokonalé!

Celkově Poradte.cz drží dobrá místa. Na otázku "Jaký typ oken zvolit", je to 2. pozice. Jasně, dotaz sedí přesně s názvem otázky, což je trošku podfuk. Ale všeobecný "jaká okna zvolit" je to pořád 4. pozice. Což je výborný výsledek.

NB: mám nápad jak oživit Protebe.cz, aby zase ožilo, ale nevím jestli na něj někdy dojde. Na tuhle stránku jsem snad 2 roky ani nesáhnul a podle toho taky vypadá. Co mě štvě je to, že je spojena s mým jménem a tak mi vlastně kazí jméno. Budu s tím muset výhledově něco provést.Komentáře k článku: Střípky z Poraďte II

 
vojtahavel | 8. srpen 2008 | 13.10
Mě se Pagerank zvýšil ze 2 na 3. Já napíšu článek a za pár hodin už je v Google. Ne jednou jsem něco napsal a pak o tom ještě něco hledal a našel jsem svou stránku .
kubka | 10. srpen 2008 | 11.35
tak protebe.cz prodej. Nebude ti kazit jméno, ušetříš čas, a navíc na tom vyděláš.


Zpět na hlavní stranu blogu