Střípky z Poraďte.cz

5. srpen 2008 | 14.26 | rubrika: poradte.cz

Žádný dlouhý článek, jen pár střípků (poznatků). Dnes jsem dostal informaci, že trička jsou hotová. Moc to nestíhám a proto je vyzvednu až v pátek. Trošku se bojím, že to nebude to, co každý čeká. No, jednou jsem nějak začít musel. Holt se ponaučím. V nejhorším každý dostane spací triko.

Včera jsem výrazně pohnul s designem Poraďte.cz. Už vím, co mi tak dlouho trvá: předělávám ho po grafikovi. Navíc šablona, kterou zvolil, není zrovna jednoduchá a výrazně se liší od původní. Tzn. že každá stránka se musí předělat. Už to bude hotovo a vrhnu se programování novinek resp. změn oproti původnímu provedení.

Mám spoustu nových nápadů, ale ty až po designu.

Když se celý večer dívám na nový design, nejsem si jistý zda je to zrovna nejlepší design, co jsem kdy viděl. Jsem trošku na pochybách. Když skončím a dívám se na nynější jsem si jistý, že nový je mnohokrát lepší. Jsem přesvědčený, že schytám pěknou kritiku a hodně lidí bude volat po původním. Je to tak vždycky. Odstupem většina uzná, že nový je lepší - vypadá lépe. Ale okamžitá reakce je většinou zamítavá.Komentáře k článku: Střípky z Poraďte.cz

 
davidhavel | 6. srpen 2008 | 08.41
Nezbývá než souhlasit, viz Tvá anketa. Nedělal sis tak trochu alibi i když se to týká jiného projektu? ... a trička, pokud se obdarovaným nebudou líbit, nechť ať je nenosí a jak se říká "darovanému koni...." Já si myslím, že rozhodně potěší, ať jsou jaká jsou!


Zpět na hlavní stranu blogu