Nový design poradte.cz se už klube

24. červenec 2008 | 11.04 | rubrika: poradte.cz

Za chvíli budu považovat nový design poradte.cz za noční můru. Ještě nikdy jsem s ničím tak dlouho nepotácel. Celkově mám nějak málo času. První půlhodinku se snažím soustředit na to, co budu dělat a začínám přemýšlet nad rozvržením a vůbec i pojmenováním stylů, abych se v tom později neztratil. Po půlhodině zjišťuju, že čas vypršel a tududu. Půl hoďky v trapu, práce žádná a den v háji.

To jsem trošku přitáhnul za vlasy, což modří vědí jak to myslím.

poradte
ukázka loga na tričko

Ale už mám hotové vše, kromě samotného výpisu diskuze a následného doladění jemných rozdílů mezi různými prohlížeči. Vhodné pojmenování stylů už neřeším, protože přemýšlení dalo více zabrat než činnost samotná. Nějakou logiku to má a většinou toho v budoucnu moc neměním.

Hlavně jsem včera zvládnul konečnou podobu loga na trička. Barevné provedení ještě není finální, ale font a žárovka ano.

Pozn. modrá barva v pozadí simuluje barvu trička. Jen výběr fontu byla práce na celý večer - prohlédl jsem jich přes tisíc.
Logo bude vyšito a snad tomu dá punc lepší kvality než nějaký obtisk či nažehlovačkaKomentáře k článku: Nový design poradte.cz se už klube

 
sargo | 25. červenec 2008 | 00.39
Dnes jsem hledala něco o pojistkách a poradte.cz vyskočilo mezi prvními. Dobrý


Zpět na hlavní stranu blogu