mbzrxpgjys - krade už snad každý?

2. únor 2011 | 08.38 | rubrika: pell mell

Vyšel zajímavý článek o tom jak Bing.com prý krade z dabatábáze Google.com. Trošku jsem si říkal, jak je možné, že najednou Bing takhle válí. Ne u nás, ale v Americe to je celkem frčák - při srovnání s minulým obdobím. Celé to mělo být nějak tak, že Bing kopíroval pořadí stránek při dotazu na klíčové slovo a to kam vede odkaz.

V Googlu si toho někdo všiml a podsunul do systému nesmyslná klíčová slova např mbzrxpgjys a pak zkusil zadat stejné slovo do Bingu. Co čert nečekal, tak nesmyslné slovo se spojilo se stránkou, kterou mu podsunul Google a se kterou slovo "mbzrxpgjys" nemá lautr nic společného.

Možností a výmluv proč se tak stalo není mnoho, je to prostě sranda.

Kdo chce více informací: http://www.zive.cz/clanky/bing-pry-kradl-data-z-googlu/sc-3-a-155660/default.aspx

Není to až taková rarita, krade spousta serverů. I na Píše.cz se snaží krást. Jak jinak si jde vysvětlit, že "někdo" požaduje 200 stránek za méně než 1 minutu? Povoleny jsou jen stěžejní vyhledavače, všem ostatním s tímhle požadavkem je zakázán přístup. Přece se nebudeme dívat jak nám to tu vykrádají a umisťují na své stránky v BangladéžiKomentáře k článku: mbzrxpgjys - krade už snad každý?

 
lenka* | 2. únor 2011 | 11.22
Zdravím, to by pak vysvětlovalo, že mě dnes přišel e-mail, kde mě oslovují mým starým, snad už přes rok nefunkčním blogovým jménem a nabízejí mi přípravky na hubnutí. Ach jo
davidhavel | 3. únor 2011 | 14.59
Kdo nekrade denně hodinu... nezapadá do průměru :-?


Zpět na hlavní stranu blogu