Změna obrázku náhledu alba

16. březen 2010 | 09.52 | rubrika: paprička.cz

Původně jsem tuto funkci ani nechtěl zavádět, ale rozhodnul jsem se podlehnout uživatelům. Nyní lze v amdinistraci správce alb/úprava alba označit obrázek, který ji bude reprezentovat. Při nahrání novýcgh obrázků bude opět zvolen ten poslední a kdo bude chtít může si jej opět změnit. Je to kvůli tomu, aby se pokud možno udržoval náhled galerie co nejaktuálnější a lidé měli šanci všimnout si, že se tam stala nějaká změna.

Změna náhledu složky není možná a nadále se dělá automaticky podle náhledu jednotlivých alb. Samozřejmě kdo bude chtít dokáže to ošálit a není to v rozporu s pravidly.

Podle mých poznámek na Papričce chybí jen možnost zaheslovat album a nějaké "vnitřnosti", které nepostřehnete. Takže se dá říci, že je hotovo!

Se zaheslováním alba mám drobný problém resp problém... nač mi budou uživatelé, kteří si vloží do galerie fotky kam nikomu neumožní přístup? Nezobrazí se tam nikdy žádná reklama, sami autoři galerie na ni určitě nekliknou, a pokud by jich bylo hodně, tak provoz bude jednoznačně ztrátový. Napadá mě, že bych tedy mohl umožnit zaheslovat jen určité % alba resp. obrázků... ještě o tom budu přemýšlet. Komentáře k článku: Změna obrázku náhledu alba

 
sargo | 16. březen 2010 | 23.04
Náhled fajn
S tou zaheslovaností dej prosím pěkně vědět co nejdřív, než si tam zvyknu. Ráda bych se někde uhnízdila s nepublikovatelnými fotkami, však víš, těmi výškovými...


Zpět na hlavní stranu blogu