změna názvů rubrik a blogů

25. říjen 2007 | 09.31 | rubrika: píše.cz

obrazekHodně (především mladších) uživatelů si oblíbilo podivné znaky jako jsou srdíčka, trojúhelníky, čtverce apd. Všechno by bylo v pořádku, kdyby se tyto znaky nevyskytovaly i v názvů rubrik. V tom případě se sice rubriky zobrazují, ale nefunguje filtrování (po kliknutí na ni). Ztrácejí tak všichni - jak majitel blogu, tak i návštěvník.

V názvu blogu to tolik nevadí, ale i tam je to negativní. Vyhledavač si Vaše stránky pamatuje podle obsahu slov na stránce, ale velkou prioritou je právě název stránky. Pokud je hodně dlouhý, má každé slovo menší účinek. Nechápu titulky ve stylu: "Ahoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!". Samotné ahoj beru. Sám jsem měl problém vymyslet při založení blogu název a většinou jej opravil až za nějaký čas, kdy mě něco kloudného napadlo. Jen se ptám proč tolik vykřičníků?

Včera proběhla úprava v celém systému a upravilo se zhruba 4tis položek (názvů rubrik, názvy rubrik v albumu, názvy blogů). Proto si zkontrolujte jak se Vaše rubriky a názvy změnily a případně si je upravte.Komentáře k článku: změna názvů rubrik a blogů

 
Zatím bez komentáře.

Zpět na hlavní stranu blogu