malé úpravy systému

24. říjen 2007 | 07.28 | rubrika: píše.cz

Včera jsem provedl nějaké drobné úpravy. Jsou to maličkosti.
- po kliknutí v albumu se otvírá nové okno s požadovaným obrázkem, který je nyní zarovnaný ke všem okrajům, což vypadá lépe než původní verze (u malých obrázků to úplně neplatí, protože okno má nějaké min. rozměry pod které nejde).
- mezi přátelé nemůžete vložit vlastní blog
- z přátel byla odstraněna volba "jen RSS" - málo se používala a neměla velký smysl
- oprava v názvu blogu v RSS přátelé
- kontroluje se uzavření dalšího tagu v článku (<object>, takže pokud byste jej zapomněli uzavřít (</object>, udělá to systém za Vás. Většinou se to stát nemůže, ale pokud zvolíte článek a nepoužijete hvězdičky, může se stát, že by systém článek usekl právě nevhod.
- v menu jsou lépe odděleny jednotlivé části - všechny části používají odsazení 5px nahoře a 5px dole (původně to bylo 10px nahoře, ne u všech, takže při nepovedené skladbě byly nějaké části "spojeny"
- včera jsem objevil další blog, která neměl v HTML kódu uzavřeny všechny tagy (nejčastěji <b>, <center>. Tyto kódy jsem uzavřel do tabulky, která "nic nepustí ven". Uzavřený DIV totiž některé prohlížeče (IE) nerespektují. Tabulka v tomto případě funguje spolehlivě a protože ohraničuje vždy jen malou část stránky neprojeví se její slabina, pro kterou je zavrhována.

Hodně jsem přemýšlel nad tím jak vybrat nějaké "zdravé jádro" píše.cz. Před časem jsem uvažoval, že bychom nominovali nějaké blogy a pak hlasovali. Mám však lepší řešení. Můžete se těšit na nový TOP, který bude vyzdvižen jako klíčový. Více v dalším článku (dnes).Komentáře k článku: malé úpravy systému

 
valach ostravski | 24. říjen 2007 | 08.42
Další TOP? To už je posedlost, ne?
administrator | 24. říjen 2007 | 08.48
jj, topu nikdy neni dost... ale ne, posledni. Zatim ma podle me nejvetsi vahu nejnavstevovanejsi/nejctensi blog/clanek. Ale takovy top nemysli na to, ze ty clanky muzou byt i hodne spatne a jen jsou dobre nalinkovane.

Chtel bych urcit meritko kvality a pak takovy top bude zarukou,ze kdyz se do nej mrknu najdu tam kvalitni blog... ale to ukaze cas.

V novem topu jsi na krasnem 12. miste
404541 | 28. květen 2009 | 16.38
Zkuste tuhle hru http://eelegan.mybrute.com/ fakt dobra, doporucuju, staci se jen zaregistrovat...


Zpět na hlavní stranu blogu