Nový projekt zahájen

7. září 2007 | 08.52 | rubrika: ex projekty

obrazekPřed 2 dny jsem napsal, že až do přestěhováni nebudu píše.cz vylepšovat. Nastala ovšem trapná chvíle přiznání, že nemám, co dělat. Tedy vždycky se něco najde, ale nic, co by mě bavilo. Battlefield není, co býval a nevydržím u něj víc něž 20 minut.

Vzpomněl jsem si na topclanky.cz a dal se do díla.

Závidím všem designerům, kteří sednou k tabletu a za hoďku mají návrh úvodní strany a všech podstran. Ne, tuhle koncepci neumím... asi to vězí v tom, že prakticky nic nedokáži namalovat a tak ani návrch by mi nic neřekl. Jdu tedy cestou postupného návrhu.

Většinu designových věcí dělám na 1.000 a jeden pokus, vždycky. Až najdu to nejlepší řešení, vždycky udělám ještě nějaké vylepšení abych pak stejně mačkal CTR+Z a vrátil se k předešlé variantě.

Logo a titulek jsem potil snad 4 hodiny (pro designéra práce na 20 minut), menu další 4 hodiny (opět stačí 20 minut). Jééé tohle není nic pro mě, i když mě to celkem baví. Zatím mám tedy logo, horní menu a návrh tabulek pro DB.

Logo se mi moc líbí a jsem na něj pyšný pro jeho jednoduchost. Barvičky jsem vypotil alá U:fon. No, to si to pěkně slíznu... ale účel to nebyl.

Nevím jak to půjde dál, ale chci aby to během měsíce uz fungovalo. Tak snad ano.Komentáře k článku: Nový projekt zahájen

 
mpn* | 7. září 2007 | 13.02
S Battlefieldem úplně souhlasím a jinak na ten projekt se fakt těším.
kluk* | 7. září 2007 | 16.30
To u strategie vydržíte docela dlouho ...


Zpět na hlavní stranu blogu