ach jo, lidi a počítače a JÁ

20. srpen 2007 | 10.25 | rubrika: servery všeobecně

Dnes se cítím fakt zoufale. Rýma jak trám a nic se nedaří. Teprve dnes ráno běží bonzuje.cz na 100% (alespoň v to doufám).

Předtím jsem systém kontroloval ze svého PC a vše se zdálo v pořádku. Ovšem nebylo, a nezjistil jsem to kvůli cache prohlížeče. Až díky p. Soukupovi jsem přišel na to, že editor pro psaní článků neběží. Zapla pán bůh se nenechal odradit mými slovy, kdy jsem ho ujišoval, že vše funguje. Velký dík!

Nebudu nic dlouho opisovat. Kvůli tomu, že bonzuje.cz neběželo opravdu dlouho jsem ztratil část uživatelů, kteří nevydrželi čekat a své blogy raději smazali... z poloviny se jim ani nedivím. No nic, můžu si za to sám.

Problém číslo 2: správce serveru (hardware) a parta kluků z IT, kteří se nepochopili. Tím padla původní domluva, že přesun zbytku domén proběhne v momentu, kdy budu sedět u PC a hned po přesunu vše opravím za relativně krátkou dobu (cca 10 - 20 min). A protože jsem na bonzuje.cz vše už vychytal, tak vím jak vychytat i píše.cz. (snad jediná dobrá zpráva).

Dnes celé ráno neběželo poradte.cz kvůli problému č. 2, přitom stačilo změnit ve skriptech jen 3 bodíky a je to.

Dobrá zpráva: píše.cz a protebe.cz bude převedeno tak jak má být a jejich chod se zastaví na minuty, ne na hodiny či dokonce dny.Komentáře k článku: ach jo, lidi a počítače a JÁ

 
administrator | 21. srpen 2007 | 10.17
test test test


Zpět na hlavní stranu blogu