Sraz poradte.cz

23. červenec 2007 | 18.25 | rubrika: poradte.cz

2 roky jsme mluvili o srazu poradte.cz. Někomu se nelíbil termín, jinému místo konání. Al Bunda nevydržel přešlapování na místě a navrhnul termín. Bylo jasné, že kdo bude chtít čas si určitě najde.

Nastal napínavý okamžik, kdy jsem s napětím čekal jaká bude účast. Napětí vystřídalo zklamání. Účast byla poměrně malá, ale všichni dají za pravdu, že důvod ke zklamání nebyl.

Akce byla naplánovaná na víkend 14 - 15. 7. ve VM a doba příjezdu kolem 10 hod dopoledne. První dorazil Maverick , krásné druhé místo obsadil Spider (sebe a manželku nepočítám), třetí dorazil Al Bunda se Šťastnou.

Při plánování srazu jsem se bál, že komunikace bude drhnout a celkově, že se to nepovede. Pak by se nám partička možná rozpadla a to byl strašák číslo jedna. Naštěstí se obava nenaplnila a sobotu jsme si užili na jedničku i s netradičním pochoďákem v tom největším vedru - krapek jsme podcenili vzdálenost.

Bowling dopadl překvapivě. Našel jsem si žlábek a to byl můj kamarád. Když mě omrzel všiml jsem si, že je žlábek i na druhé straně. První hra byla ostuda, druhá už byla lepší.
Dlouho se na prvním místě držel AL, jenže pak se Spider odvázal a bylo rozhodnuto.

Takže všem díky za účast a těším se, zase za rok, na "Apaluchu".
ALovi patří hopla za organizaci srazu, DÍKY.


obrazek
fotka nemůže chybět, zleva: Maverick, já, manželka, Spider, Šťastná, Al BundaKomentáře k článku: Sraz poradte.cz

 
maverick* | 24. červenec 2007 | 11.20
Spider je prostě předurčen být všude první (tedy mimo toho příjezdu )


Zpět na hlavní stranu blogu