chjo, když se nedaří...

7. červen 2007 | 13.30 | rubrika: servery všeobecně

dnes ráno jsem si řekl, že ajaxové ankety převedu do praxe. Testovací verze na píše.cz běhala krásně, tak nebylo s čím otálet. No, za 2 minuty jsem zjistil, že ankety nefungují nikde kromě toho testovacího blogu. Rychle jsem to vrátil do původního stavu.

Nastává zjišťovat, kde byla chyba... prohledal jsem 193 řádků nového skriptu a nenašel nic zvláštního. Další úvahy asi pochopí jen programátoři. Já blbec, testuju anketu na www.anketa.pise.cz, používám proměnnou anketa. Určitě jsem někde zapomněl uvozovky, které z proměnné udělají hodnotu... Hm, to nebylo ono.

V tuto chvíli si už rvu vlasy a zlobím se na sebe, že jsem promarnil hodinu. Za tu hodinu jsem přejmenoval asi 4 různé proměnné, které s tím mohli souviset.

Další možnost. Dělám klon test.pise.cz na pokus.pise.cz, abych zjistil ve kterém okamžiku přestává anketa fungovat (tohle je můj nejoblíbenější a nejspolehlivější způsob). Hrome, bourá to hodnocení. Tradááá...

Používám na jedné straně více skriptů a všechny mají stejné názvy funkcí. To je hezký!

Nyní už vše funguje, můžete to vyzkoušet na www.anketa.pise.cz (anketa v menu). Zítra ráno už budou i na Vašich blozích.

NB: je to testovací verze!Komentáře k článku: chjo, když se nedaří...

 
Zatím bez komentáře.

Zpět na hlavní stranu blogu