počítadlo návštěv - aktualizováno po druhé

21. květen 2007 | 10.03 | rubrika: píše.cz

obrazekRozhlédnul jsem po blozích a všiml jsem si, že hodně uživatelů touží mít na svém blogu počítadlo návštěv. Není to žádná složitá aplikace a proto jsem ji zakomponoval přímo na náš server. Na výběr máte z několika typů a barev. Můžete si také určit zda se bude chovat jako počítadlo návštěv nebo počítadlo zobrazených stran. Záleží jen na Vás.

Při této příležitosti jsem upravil i vkládaný HTML kód. Pokud potřebujete dát jednu část kódu nahoru a část dolů není nic jednoduššího. Kód můžete rozhodit na 3 části a každou z nich v menu místit kam chcete.

Věřím, že Vás tyto změny potěší.

Aktualizováno: Ajaj, všichni pochopili jak nastavit počítadlo, ale zatím nikdo jak jej dostat na blog. Tak vezte, že pokud nastavíte počítadlo, automaticky se Vám nyní i zařadí do menu na poslední místo. Pokud jej bude chtít přesunout, stačí to udělat v nastavení menu.

Aktualizováno po druhé: Počítadlo byl očividně krok správným směrem. Za dva dny si ho nastavilo poměrně hodně lidí a ten zbytek ho asi ještě neobjevilKomentáře k článku: počítadlo návštěv - aktualizováno po druhé

 
doe | 19. květen 2007 | 18.35
Potěšily


Zpět na hlavní stranu blogu