Skandál na píše.cz jako z Novy

29. březen 2007 | 16.08 | rubrika: píše.cz

obrazekUž jste viděli skandály v TV Nova, když se objevilo něco na internetu protiprávního a byl z toho hrozný problém? Čekal jsem, kdy to přijde i na píše.cz. A nečekal jsem dlouho...

Dnes odpoledne zvednu telefon a první hláška mě uzemnila:

"Co si to dovolujete? Jak to můžete dát na internet. Mě to poškozuje a budu Vás žalovat. Jdu rovnou na policii" (je to velmi volný přepis!)

Po pěti minutách jsme se dobrali k tomu, že se jedná o článek na jednom z blogů píše.cz. Pak jsem se snažil paní vysvětlit, co je to blog a že já jako majitel domény za to nenesu odpovědnost (to mi potvrdila naše právnička). Nepochodil jsem ani s přirovnáním k emailu na Seznamu.

Paní nejvíce rozlítilo to, že když se na Seznamu dalo do vyhledávání jméno její firmy tak odkaz na píše.cz byl už na třetím místě. Což podle ní je jasně placená reklama, neb jí stojí první místo 5.000,-

V tu chvilku jsem se chtěl pochlubit jak dobře jsou stránky navrhnuté, že na ně vedou tak dobré linky (rozuměj na takových předních pozicích) a zdarma!

Celý problém jsme uzavřeli smazáním článku, který protiprávně obsahoval její osobní data (rodné číslo) a mým upozorněním majitele blogu.

Jestli máte chuť hlasujte v anketě, díky předem!Komentáře k článku: Skandál na píše.cz jako z Novy

 
honza* | 29. březen 2007 | 19.11
Co to bylo za článek? Asi jsu moc zvědavý co?
ivana* | 29. březen 2007 | 22.51
Ja taky! Vubec nevim, o co jde.
paroubek | 1. červenec 2007 | 07.56
;*) výpis z obchodního rejstříku - záznam týkající se společnosti C**y P**g s.r.o. V podstatě nic, co by mohl být pro kohokoliv nějaký problém snadno dohledat na webu ministerstva spravedlnosti ;*) a zároveň také nic nepravdivého, nebo snad nějak poškozujícího onu paní Ivetu Mašínovou a její firmu. Tedy alespoň pokud není nic špatného na tom, že se asi celkem dost dobře zná s panem Jiřím Paroubkem, je jeho sousedkou, a firma má sídlo/provozovnu v jistém domě na Václavském náměstí... ;*)


Zpět na hlavní stranu blogu