Všechno špatně, jsem rozladěn

24. listopad 2009 | 10.29 | rubrika: paprička.cz

Od včerejška je už Paprička.cz online na serveru, opět jen pro mě. Nadšení opadlo, když jsem zjistil, že nic není tak jak by mělo být. To že chybí na serveru funkce na otáčení obrázků je prkotina. Server je můj, můžu si tam tedy nechat zkompilovat i funkce, které se běžně nepovolují.

Druhý problém je horší. Nahrávání obrázků funguje jen v IE, ostatní prohlížeče hlásí špatné nastavení Windows. Řešením je změna nahrávacího skriptu a zase se pokoušet mu tam vecpat svoje pravidla, tenhle boj už byl jednou za mnou a věru se mi do něj vůbec nechce znovu.

Další trabl je ten, že licence je sice zaplacená, ale budu muset připlatit. Zdá se, že potřebuji 2x dražší licenci, abych nebyl limitovaný jestli poběží jen na www.papricka.cz, ale i na moje.papricka.cz. Na rozmyšlenou mám měsíc, pak moje platba případně propadne. Tak nevím jestli mám obětovat dalších pár tisícovek nebo se na to vykašlat a udělat to jinou cestou.

Poslední problém je asi nejhorší. Přezvorkování obrázků (resample) trvá velmi dlouho. Až tak dlouho, že to uživatel nevydrží a i server to v půlce vzdá. Celé se to tedy musí předělat. Řešení je hned několik. A ani jedno není úplně dobré, buď z pohledu serveru nebo z pohledu uživatele. Uááá. Komentáře k článku: Všechno špatně, jsem rozladěn

 
kobliha | 24. listopad 2009 | 13.33
sargo | 25. listopad 2009 | 08.57
Jedna prohraná bitva neznamená prohranou válku. Tak držím palec, ať tě to neodradí od dalšího boje


Zpět na hlavní stranu blogu