Když se nedaří

10. prosinec 2013 | 07.48 | rubrika: servery všeobecně

Tohle poslední čtvrletí je vyloženě začarované. Měl jsem radost ze spousty věcí, co se mi povedlo vylepšit a hned na to se všechno pokazilo. Vyhledavače mě vylistovaly, návštěvnost spadla na úroveň před 2 lety a zisk někam hluboko dolů. Když už se začalo všechno vracet na původní čísla (alespoň stav indexu ve vyhledavačích), tak jsem včera zjistil, že mi Google srazil můj "rating" (GPR).

hups
už i tuhle toménu jsem si přidal do Google webmaster!

No jasně, stránky pro něj byly asi týden nedostupné a přepočet nastal zrovna teď. Smůla. U mé osobní stránky hodnocení spadlo na nulu. Netrvalo dlouho a zjistil jsem, že mojí chybou jsem zablokoval celou doménu pro všechny kromě mě. Původně jsem chtěl zablokovat jen její část. Takže se mi teď opravdu nedaří.

Jediné co je na tom opravdu pozitivní je to, že to člověka neuvěřitelně nakopne. Pokud se nesmíří se stavem, ale hodlá zabojovat a vrátit to všechno zase zpátky. Dost dobře se může stát, že se vrátí silnější než odešel. Začal jsem sbírat více dat, vyhodnocovat je, připravil nějaké vychytávky, abych se zavděčil vyhledavačům a teď už nezbývá než čekat až to setrvačností vše najede.

První ovoce už je: množství lidí z vyhledavačů je nyní stejné jako před "kalamitou" a věřím, že se dostanu naopak výš než původně. UvidímeKomentáře k článku: Když se nedaří

 
Zatím bez komentáře.

Zpět na hlavní stranu blogu