rychlehry.cz

Rychléhry.cz - Nejlepší online hry

založeno: únor 2011

V roce 2010 jsem prodal Bažina.cz což byl projekt velmi podobného zaměření. Došel jsem k závěru, že jsem v něm udělal velkou chybu - chtěl jsem dokázat vyrobit a vyrábět všechny hry sám. Což nebylo možné stihnout ani pro malý tým lidí. Projekt pak celou dobu jen živořil.

Rychléhry.cz už nemá ambice nabízet jedinečné hry. Nabízí hry, které jsou k dosažení i jinde, ale v přehledné formě, vytříděné podle kvality a navíc je tu možnost zapisovat svá nejlepší skóre a soupeřit tak s ostatními. Vím, že existují stovky stránek s hrami, které se předhánějí, kdo má více her. Jsou jich tisíce. Ale k čemu? Kdo se chce učit stovky her (jejich ovládání) a zjistit, že ho nebaví? Raději jich mám na výběr stovky s jistotou, že alespoň každá druhá bude stát za to.

Tyto stránky mají i svou anglickou mutaci se skvělým názvem GameiBox. Byla to velká náhoda, že na doméně .com bylo něco takého ještě volné. Skvěle se to čte, pamatuje i vypadá. Největším překvapením je, že anglická verze vydělává zdaleka více než česká.

Tisíce her nabízí každý, ale je alespoň polovina z nich k něčemu?


Zpět na projekty