pise.cz

Píše.cz - Založte si blog

založeno: květen 2006

Na začátku byla myšlenka odlišit se od ostatních jednoduchou administrací blogů, kde nikdo nebude dlouze tápat nad nastavením, ani samotným publikováním článků. Systém se vyvíjel a stále vyvíjí na základě požadavků a potřeb uživatelů, kteří dávají podněty k vylepšení. Právě píše.cz bylo tím hlavním důvodem, proč jsem přešel z hostingu na vlastní server.

Respektuji, že uživatelé jsou tím hlavním a snažím se je předem informovat o všech změnách a plánovaných úpravách. Je důležité uvědomit si, že manipuluji s "jejich" stránkami, a proto by měli mít co nejvíce informací.

Na píše.cz se vytvořila komunita, která přitahuje pozornost dalších uživatelů a vytváří dojem "rodinné" atmosféry.

Blogou vlnu jsem chytnul až na jejím konci, ale přesto toho nelituji. Nyní jsou blogy na ústupu, alespoň co se týká těch kvalitních a mnoho lidí se přesouvá na Facebook, Google plus a možná i na své vlastní domény. Každopádně Píše.cz zůstává pro své stálé uživatele a za každého nového jsem rád.

Tu a tam se objevují SEO blogy, se kterými si dá někdo opravdu hodně práce a já mu je smažu za pár vteřin. Už kvůli tomu, že je dělají v desítkách na jedny stránky... to je nerozum. Nechci, aby vyhledavače brali blogy jako link farmy.

Uživatel vlastně ani neví, co si přeje, zato ví přesně, co si nepřeje.


Zpět na projekty